Звіт депутатів фракції «Європейська солідарність» у Черкаській міській раді за 2023 рік.

Цей рік став для всіх нас роком випробувань, роком стійкості та єднання.

Саме тому ми ставили перед собою завдання:

• Забезпечити безпеку, захист та комфорт жителів міста.

• Підтримати захисників.

• Надати допомогу тим, хто її потребує.

• Підтримати економіку міста.

• Зберегти соціальну сферу.

Завдяки спільним зусиллям нам вдалося багато чого досягти. Щиро віримо, що нинішній рік стане переможним і ми разом працюватимемо над розбудовою та розвитком рідних Черкас.

1(1)23456789

*Матеріали надано фракцією «Європейська Солідарність» у Черкаській міській раді

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #11 Вальцман 10.05.2024 13:56
Вальцману не зіграти дуетом з зельцманом ні на роялі ,ні з хунвейбінами в карти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #10 Пєтінібульбашки 10.05.2024 13:46
А після 20-го глядачі можуть і не прийти. Що нема кому тебе підтримати. Якщо ти з ПЄС, то аргументи повинні державницькі, а не базарні.Один з ваших приїхав на 2 лінію, почувши вибух, втратив свідомість.

Не думав ,що ПЄС працює по методичках раші.Це ж вони кричать про перевибори під час війни. Хочу попередити пєтіну солідарність, рашисти не визнають не тільки владу, а й взагалі Країну та її людей. А тим паче дурних цуценят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-42 #9 Спостерігач 10.05.2024 10:57
Цитую Піксель зелений:
Ти ж явно представник зеленої плісняви.Невже ти навчився відрізняти гармату від кулемета? :lol:


В окопах бруд ,а тому піксель заскоруз. Це ти так на тих хто в окопах. Колись ти кічився, своєю освітою та програв на майдані біля ОДА. Я наразі готовий на майдані показати піксель пліснявий та руки чорні від масла, плече до сих пір сине.
Саме більше що ти спроможний продемонструват и на майдані - це зіграти дуетом з зельцманом на роялі.Чорні руки і сині плечі, думаю, тобі не завадять.Тільки раджу поспішити з "концертом".До 20 травня залишилось зовсім мало.А після 20-го глядачі можуть і не прийти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Піксель зелений 10.05.2024 09:37
Ти ж явно представник зеленої плісняви.Невже ти навчився відрізняти гармату від кулемета? :lol:

В окопах бруд ,а тому піксель заскоруз. Це ти так на тих хто в окопах. Колись ти кічився, своєю освітою та програв на майдані біля ОДА. Я наразі готовий на майдані показати піксель пліснявий та руки чорні від масла, плече до сих пір сине.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #7 Спостерігач 09.05.2024 12:25
Цитую Вкущахгармата:
Цитую Спостерігач:
Цитую ПЄС:
Типу партія євро солідарність скорочено ПЄС, пєс на ланцюжку захищає тільки інтереси своїх людей, ухилянтів.

Кришка рояля, .


Це у вас панів кров блакитна та роялі поруч, а у НАС гармати і кулемети. Від вибухів не видно неба. Гарно бути спостерігачем ПЄС,коли Герої гинуть?

У кого це у ВАС? Ти ж явно представник зеленої плісняви.Невже ти навчився відрізняти гармату від кулемета? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Вкущахгармата 09.05.2024 03:38
Цитую Спостерігач:
Цитую ПЄС:
Типу партія євро солідарність скорочено ПЄС, пєс на ланцюжку захищає тільки інтереси своїх людей, ухилянтів.

Кришка рояля, .


Це у вас панів кров блакитна та роялі поруч, а у НАС гармати і кулемети. Від вибухів не видно неба. Гарно бути спостерігачем ПЄС,коли Герої гинуть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-51 #5 Спостерігач 08.05.2024 10:05
Цитую ПЄС:
Типу партія євро солідарність скорочено ПЄС, пєс на ланцюжку захищає тільки інтереси своїх людей, ухилянтів.

Кришка рояля, яка несподівано впала на твою голову, дивлюсь таки наробила біди....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+55 #4 ПЄС 08.05.2024 09:13
Типу партія євро солідарність скорочено ПЄС, пєс на ланцюжку захищає тільки інтереси своїх людей, ухилянтів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-58 #3 Банда Ренко 07.05.2024 19:53
По ІР знайдемо кожного плюсонувшого, прийдемо й наб'ємо файси об тейбли, а потім наш младшенький, научний сотруднік, все відкотить в мінуси!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+88 #2 Руслан 07.05.2024 19:48
Два серьожі обнулили рейтинг Пороха у Черкасах.